Ateşli konuşma örnekleri

Ateşli konuşma örnekleriyle onu büyüleyin
Paylaş
 

Ateşli konuşma örnekleri, argo sevişme sözleri nelerdir? Kadın yatakta ne yapmalı, yatakta nasıl konuşmalı? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Ateşli konuşma örneklerine geçmeden önce şunu bilmelisiniz ki, bazı erkekler konuşmayı çok sever. Özellikle de yatakta! Ve bazen susmak işleri çözümü olmayan bir yere götürebilir: Bu nedenle oyunu kurallarına göre oynayın ve onunla konuşun. Özellikle de yatakta! İşte bilinmesi gereken 9 sihirli fantezi konuşma örnekleri

 

Ateşli konuşma örnekleri

1) Ona, ne kadar istekli olduğunuzu belirtmek için:

“Şimdi, üzerindekileri çıkarmak istiyorum diye fısıldayın.

Bu ateşli konuşma örnekleri “Üzerimdekileri çıkarır mısın?” ya da “Üzerindekileri çıkarabilir miyim?” den çok daha faydalı olan ve kontrolün sizde olduğunu belli eden ateşli konuşma örneklerindendir. Karşınızdaki erkeğin sizin ne kadar istekli olduğunuzu görmesini sağlar. Çoğu erkek yatakta kontrolü elinde tutan ve ne yaptığı bilen kadınlara bayılır.

Ya da ondan önce siz bir hamle yapın ve “Üzerimdekileri çıkart!” diyin. Bu onu daha da alevlendirecektir.

2) Onu ne kadar önemsediğinizi göstermek için:

Lütfen içime gir diye yalvarın.

Kadınlar her şeyi hızlı tüketmek, yani hemen sonuca ulaşmak istemezler. Ancak erkeklerde bu durum geçerli değil. Bu nedenle romantik sevişmeler dışında, ateşli bir seks için aceleci davranın. Onun bu ateşli konuşma örneklerinden ne kadar hoşlanacağını tahmin bile edemezsiniz.

3) Onun, kendini çok özel hissetmesini sağlamak için:

“Belindeki kıvrıma ve gamzelere bayılıyorum” tarzında iyi özelliklerinden bahsedin.

Her kadının olduğu gibi, her erkek de beğenilmek ister. Bu nedenle iltifat şeklindeki ateşli konuşma örnekleri ile onun kalbini kazanmak kolaydır; fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, karşınızdaki erkeğin o iltifatı ondan önce pek çok erkeğe daha söylemiş olduğunuzu düşünmemesini sağlamak. Yaratıcı olun ve ona özel bir iltifat üretin. Gülümserken çıkan gamzelerinden ya da kalçasındaki beninden bahsedin. Edeceğiniz iltifat ne kadar ona özel olursa geri dönüşümü de o kadar güzel olur.

4) Onu, tek bir kelime ile etki altına almak için:

“Sen diyin.

Kulağa basit gelse de bilmelisiniz ki yataktaki en büyülü kelime “sen”dir. Bu yatak odası fısıldaşmalarını ne kadar sık kullanırsanız o kadar iyi olur. Partneriniz seks ile ilgili düşüncelerinizin sadece ona dair olduğunu bilirse yatağa kendini “özel” hissederek girer.

5) Ona, doğru yolda olduğunu belirtmek için:

“İşte bu yaptığın harika!” diyin.

Yatakta yaptığınız şeyin işe yarayıp yaramadığını ya da eşinizin kendini nasıl hissettiğini merak eder ve tepkileri için ona bakarsınız. Aynı şey erkekler için de geçerli. Yaptığınız şeyin hoşuna gittiğini görmek onun için önemlidir(bilimsel olarak kanıtlanmış). Eşinizi motive edecek ateşli konuşma örnekleri kullanın, böylece kendine güveni artar ve daha cesur davranır.

6) Onu, yaramaz bir oğlana dönüştürmek için:

“Aklıma sen düşünce, kendimi yaramazlık düşünmekten alıkoyamıyorum” diyin.

Belki daha önceki erkek arkadaşınız yatakta argo konuşmalardan ya da küfür etmekten ve sizin de etmenizden hoşlanıyordu. Ancak, ondan ayrıldığınızı unutmayın. Yeni erkek arkadaşınızın yatakta küfürlü sözler hakkında ne düşündüğünden emin olmadan ağzınızı bozmamanızı öneririz. En iyisi yaramaz, seksi, hınzır gibi kelimelerle başlamak ve tepkisine göre devam etmek.

7) Söz konusu orgazm olunca, elinizden geleni ardınıza koymayacağınızı belli etmek için:

“Kendini iyi hissetmeni istiyorum diyin.

Eşinizin orgazm olmasını istiyorsanız, bunu ona belli edin. Bu ateşli konuşma örnekleri sayesinde ona daha çok zevk verecek ve orgazma daha çok yakınlaştıracaksınız.

8) Partnerinizin kendini Brad Pitt kadar seksi hissetmesi için:

“Bir dahaki sefere, eve gidene kadar sabredebileceğimi sanmıyorum!” diyin.

Karşınızdaki erkeğe onu ne kadar çok arzuladığınızı söylemekten çekinmemelisiniz. Bu, onu tahmin ettiğinizden çok daha fazla tahrik eder. Böyle ateşli konuşma örnekleri ile her seferinde ilk adımı onun atmasını sağlayabilirsiniz.

9) Ona 10 üzerinden en az 9 verdiğinizi göstermek için:

“Olağanüstüsün” diyin.

 “Çok iyiydin” kulağa çok basit gelen ve o anın büyüsünü bozan bir cümledir. Kesinlikle kullanmayın. Ancak, karşınızdaki erkeğin, onun performansını nasıl bulduğunuzu en az sizin kadar merak ettiğini de bilmelisiniz. Bu nedenle “di’li geçmiş zaman” yerine ”geniş zaman” kullanarak, ona yaşadığınız seksin ne kadar harika olduğunu anlatmaya çalışın. ”Mükemmelsin, harikasın” gibi ateşli konuşma örnekleri ile sevgilinizin yatakta kendine daha fazla güvenmesini de sağlayabilirsiniz.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin