Bir erkeği etkileyebilmek için küçük detaylar

Bir erkeği etkileyebilmek için küçük detaylar
Paylaş
 

Bir erkeği etkilemek için neler yapılabilir, etkileyici olmak için nasıl olunmalıdır? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Bazen bir erkeği etkileyebilmek için kendinizi bir haftalık bir bakıma sokabilirsiniz. Onun için saatlerce ayna karşısından ayrılmayabilir, onun için alışverişler yapabilirsiniz. Fakat onlar bazen aklımıza bile gelmeyen bazı detaylara takılır kalırlar. Bu küçük detaylar onlar için çok etkileyici detaylardır.

Bilelim de ona göre hareket edelim, dediğinizi duyar gibiyim. Kadinbakis olarak karşınızdaki erkeği etkileyebileceğiniz küçük detayları sizin için araştırdık, iyi okumalar!

Köprücük kemiği dekoltesi

Göğüs değil, sırt hiç değil. Erkeklerin daha çok hoşuna giden dekoltelerden biri de köprücük kemiği dekoltesidir. Abartısız olarak bu dekolteyi kullandığınızda, sizi aklından bir türlü çıkaramayacağına emin olabilirsiniz.

Hafif bir şekilde dudakları ısırmak

Abartmadan ısırılan dudaklar da erkekleri çok etkileyecektir. Ama burada da dikkat edilmesi gereken bir konu var ki, o da bu işi fazla abartmamak. Dişiliği ön plana çıkarayım derken ısırma şeklini abartıp gözünde aç bir kaplan olarak görünmek istemezsiniz diye düşünüyorum. Her şeyi tadında bırakmak güzeldir.

Kırmızı

Kırmızı rengi her daim etkileyicidir. Her kadına yakışır, her kadında can bulur ve erkekler bu rengin cazibesine kapılmaya her daim hazırdır. Fakat bu dikkat çeken ve cesaret isteyen rengin biraz dikkatli kullanılması gerekiyor.

Özellikle dudaklara uygulamayı sevdiğimiz kırmızı, kıyafetimize fazla oluyorsa ya da doğru düzgün sürülememişse, bu kırmızı erkekler için çekici bir detay olmaktansa itici bir detay oluveriyor maalesef ki.

French manikür

Erkeklerin yeşil, turuncu ve mavi gibi renkleri tırnaklarda sevmediğini herkes bilir. Kırmızı basit bir tercih evet, ama her erkek bayılmıyor tırnaklarda kırmızıya. Ama her erkeğin sevdiği bir şey var tırnaklarda, o da french manikürdür.

Tırnaklarınızı ve ellerini temiz, bakımlı gösteren bu manikür, erkeğin kalbine giden en kestirme yollardan birisi olabilir.

Geride bırakılan parfüm kokusu

Güzel kokmak tabii ki harika bir detay, ama bir erkeği asıl etkileyen şey siz onun yanından hızla geçip giderken geride bıraktığınız parfüm kokusu. Özellikle böyle bir şey planladığınızda –arada bir planladığınızı biliyorum- parfümünüzü bol sıkmaktan çekinmeyin. Özellikle de saçlarınıza bolca sıkın ki, saçlarınız savrulurken parfümünüz onun burnundan kalbine ulaşsın.

İçten bir şekilde gülümsemek

Bazen hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz. Sadece gülümseyişiniz yeterli olabilir. Emin olun onlar sizin gülüşünüzdeki içtenliği, sevgiyi ve samimiyeti hissedebilirler. Siz de onu etkilemek istediğinizde yalnızca gülümseyin, emin olun ki o verdiğiniz mesajı alacaktır.

Bilinçsiz bir şekilde saçlarla oynamak

Saçlarımızla sıklıkla oynarız. Bu genel olarak kur yapmak olarak algılanıyor olsa da, son yapılan çalışmalar gösteriyor ki her zaman kur anlamına gelmiyor. Ama erkekler saçlarınızla bilinçsiz bir şekilde oynamanızdan yine de etkileniyor.

Bilinçsiz bir şekilde derken anlatmak istediğim ders telefonla konuşurken, çalışırken ya da sıra beklerken… Siz muhtemelen sıkılıp saçlarınızla oynarken onlar bu halinizle ne kadar çok sevimli olduğunuzu düşünüyor.

Saçları kalemle toplamak

Kuaföre gitmenize artık hiç gerek yok. Karşısında umursamazca yaptığınız kalemli saç topuzunu çok seksi bulduklarını biliyor muydunuz? Dağınık bir halde topladığınız saçlarınızla onun aklını başından alabilirsiniz.

Dik yürümek

Başınızı kaldırın, kendinize güvenin ve dimdik yürüyün. Erkekleri en fazla etkileyen şeylerden biri de kendine güvenen kadınlardır ve kendine güvenen kadınlığın en büyük belirtisi dimdik yürümesidir. Siz de onu etkilemek için güzel olduğunuzu hatırlayın ve karşısında dimdik durun. Onunla yürürken de omuzlarınızın dimdik olduğundan emin olun, onun yanında çok daha güzelsiniz ne de olsa!

Kadinbakis.com olarak sizin için hazırladığımız Seksi makyaj için öneriler adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin