Cinsel içerikli konuşmalar

Cinsel içerikli konuşmalar
Paylaş
 

Cinsel içerikli konuşmalar, yani cinsel konuşma nasıl olur? Cinsel ilişki sırasında ne konuşulur? Telefonda cinsel ilişki nasıl konuşulur? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Cinsel içerikli konuşmalarla sevgilinizi kendinize yeniden aşık edin. Aslında birbirbirini arzu eden iki kişinin cinsel ilişkide de doğal olarak çok başarılı olacağı düşünülür. Ancak aşk ve arzu yeterli değildir. Cinsel ilişki mutlu sonla noktalanmıyorsa doyumsuzluklar, problemler ortaya çıkıyorsa erkekler de kadınlar da bundan yeterince aşık olmadıkları sonucunu çıkarıverirler. Aslında sorun, sadece cinsel içerikli konuşmalar olmaması ve iletişim kopukluğudur.

Bir başka yanlış ise karşımızdakinin aklımızdan geçenleri anlayabileceği hayaline kapılmamızdır. Örneğin bir kadın “Sevgilim beni gerçekten seviyorsa, hoşlandığımı anlayacak kadar dikkatli ve düşünceli olabilir” duygusuna kapılabilir. Oysa seksologlar bunun öyle çok kolay bir iş olmadığını çok iyi bilirler.

 

Cinsel içerikli konuşmalar

Kadının nelerden zevk aldığını sevdiğine ifade edememesi oldukça sık rastlanan bir durumdur. Ya erkek “Hayır” derse! Kadın kendisini gururu kırılmış, itilmiş hissedeceğini önceden bilir. Ama ne kadar arzularsa doyuma ulaşma şansı da o kadar büyür. Kadının istediği dokunuşları sevdiğine söylemesi, yol göstermesi cinselliğin bambaşka taraflarının keşfedilmesine ve daha önce alınmamış zevklerin alınmasını sağlayacaktır.

İncinebilme olasılığı, korkular ve endişeler cinsel ilişki sırasında da devam ettiğinde kadın kendini ilişkiye kaptıramaz ve ilişkiden istediği zevki alamayıp düş kırıklığına uğrayabilir. Oysa konuşabilse bu endişe azalacaktır. Arzuları, ihtiyaçları, hisleri karşıdaki insanla konuşmak ülkemizde hala bir tabu. Ancak cinselliğin doğal bir gereksinim olduğunu biliyoruz. Erkekler kadar kadınlar da cinsellikten zevk almak ister. Bu da ancak cinsel içerikli konuşmalar sayesinde olabilir. İlişkinin daha zevkli ve doyurucu olması için belli bir zamanı cinsel içerikli konuşmalara ayırmak gerekir. İki sevgilinin cinsel ilişkiden konuşması ya da eşler arasında cinsel konuşmalar geçmesi olağan bir durumdur. Bu alışkanlık çiftlerin ilişki sırasında rahatlamasını sağlayacaktır. 

Erkekler de çoğu zaman ortaçağdan kalma şövalyelik gururlarına bazı şeyleri istemeyi yediremezler. Onlar genelde arzularını konuşmak yerine okşayarak ve severek dile getirirler.

Cinsel içerikli konuşmalar için cinsel konuşma örnekleri

Aslında burada ezbere bazı cümleler kurmak yanlış olacaktır, çünkü önemli olan sizin içinizden gelen arzu ile sevdiğinize yaklaşarak cümleler kurmanızdır. Şunu hatırlatalım ki cinsel içerikli konuşmalar içerisinde küfür bulundurmamanız çok daha arzu yaratıcı olacaktır. Hatta bir şeyi apaçık bir şekilde konuşmamak karşınızdaki insanda daha çok merak ve istek uyandırır. Örneğin dışarıdasınız ve sevdiğinizi çok arzuluyorsunuz, kulağına yaklaşıp “Sence içimde hangi renk iç çamaşırı var?” diyerek onu eve gidene kadar arzu ve merak içerisinde bırakabilirsiniz. Ya da onu daha da baştan çıkarmak için birkaç gün önce yaptığınız ateşli sevişmeyi hatırlatabilecek cinsel içerikli konuşmalar yapabilirsiniz; “Beni yine aynı pozisyonda çıldırtmanı istiyorum” gibi. Mesela evdesiniz sevdiğiniz yanınızda değil ve onu çok arzuluyorsunuz ona “Burada olsan sana neler yapabileceğimi tahmin bile edemezsin” gibi mesaj atarak ya da arayarak cinsel içerikli konuşmalar yapabilirsiniz. Cinsel ilişki sırasında ne konuşulur diye merak ediyorsanız size şu cinsel konuşma örneklerini verebiliriz; “Lütfen daha hızlı”, “Ah işte bu harikaydı”, “Çok iyi gidiyorsun”, “Lütfen durma”, “Bunu yapmana bayılıyorum”. Bu cümlelerin her biri duymasını bırakın, okuduğunda bile erkeğinizi baştan çıkarabilecek cümlelerdir. Ya da bazen her zamanki alışılmışlığınızın dışına çıkıp birbirinizden ayrı geçirdiğiniz gecelerde telefon seksi yapabilirsiniz. Bu da elbette cinsel konuşma örnekleri ile mümkün olacaktır. Bunu iki şekilde gerçekleştirebilirsiniz; telefonda sesli olarak ya da mesajlaşarak. Sanki gerçekten sevişiyormuş gibi her anı aklında canlandıracak mesajlar yazın, ya da sesli olarak konuşun. Sesli olarak konuşmanız cinsel ilişkiniz için daha yararlı olacaktır. Çünkü utanma hissiniz günden güne azalacak ve cinsel ilişki sırasında cinsel içerikli konuşmalar yaparak istediklerinizi rahatça söyleyebileceksiniz.

Cinsel içerikli konuşmalar kadar önemli sözsüz konuşma 

Sevişirken istekleri belli etmenin bir seçeneği daha vardır. Eğer kadın konuşmaktan utanıyorsa bunu sevişme esnasında inleme ve mırıltılarıyla da ifade edebilir. Bazen bir gülümseme, bir iç çekme ya da belli belirsiz bir hareket kelimelerden çok daha anlamlı da olabilir. Vücut diliyle, devamlı olarak diyalog halinde olabilirsiniz.

Vücudunuza kulak verin 

Cinsellikten haz alabilen kadınlar, vücutlarının sesini dinlemeyi bilen kadınlardır. Kadının ihtiyacı olan tek şey ilişki esnasında haz aldığı durumları sevdiğine ifade edebilmesidir. Erkekler sevdiklerinin de en az kendileri kadar ilişkiden zevk almalarını istediklerinden isteklerine kulak verecek, nelerden zevk aldığını iyice hafızasına kaydedecek ve zevk vermek için uğraşacaktır. Önemli olan sıradan ve zevksiz olan ilişkiye canlılık getirmenin yanı sıra alınabilecek zevki en üst seviyelere çıkarabilmektir. 

Hiçbir kadın sevişme esnasında cinsel içerikli konuşmalardan ve partnerine yön gösterici olmaktan çekinmemelidir.

Kadınbakış olarak sizin için hazırladığımız Ateşli konuşma örnekleri adlı makaleyi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin