Doğal dudak bakımı yöntemleri

Doğal dudak bakımı yöntemleri
Paylaş
 

Dudak bakımı için doğal yöntemler, dudak bakımı nasıl yapılır? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Dudak bakımınızı aksatmamalısınız aksi takdirde pulpul, çatlak ve kuru dudaklara sahip olursunuz. Kim bu dudaklara ruj sürmek ister ki? Sürülse bile hoş durmadığı kesin. Hele ki o dudaklarla birinin yanağına öpücük kondurmak, aman Allahım yanağı kanıyor!

Tabii, dudaklar özellikle de kış aylarında çatlamaya daha eğilimlidir. Ancak çoğumuz yaz boyunca da kuru dudaklarla acı çekiyor. Sizin için hazırladığımız doğal yollarla dudak bakımıyla bu sonbaharın dudak üzerindeki etkisini göz önünde bulundurarak, pürüzsüz ve esnek dudaklara sahip olun.

Bu dudak bakımı bitkisel yöntemlerine ihtiyacınız var mı bilmiyorum ama burada olduğunuza göre birazcık da olsa var. Bu yüzden dikkatlice okuyun ve uygulayın, Kadinbakis olarak dudak bakımı için yatıştırıcılık ve yumuşaklık veren en etkili ilaçları veriyoruz, böylece bir sonraki öpücüğünün yumuşak olmasını sağlıyoruz.

 

Dudak bakımı teknikleri ve etkili öneriler

Pullanma için: Kahverengi şeker ve sudan oluşan bir karışım oluşturun ve yumuşak hissedene kadar dudaklarınıza sürtün.

Çatlakları tedavi etmek için: Salatalığı dilimler halinde kesin ve dudaklarınıza tutun, salatalıktaki suyun çatlamış dudaklarınızı yatıştırmasına izin verin.

İyileşme için: Zeytinyağı ile balı birleştirin ve yatmadan önce yumuşak ve pürüzsüz dudaklarla uyanmak için dudaklarınıza uygulayın.

Yanmayı hafifletmek için: Dudaklarınız için bir tuzlu su karışımı yapın. Bu canınızı biraz yakabilir, ancak bir pamuk yardımıyla 20 dakika boyunca dudaklarınıza kompres yapmalısınız, sonra vazelin uygulayın.

Nemlendirmek için: Organik Hindistan cevizi yağını oda sıcaklığında ısıtın ve günde birkaç kez dudaklarınıza uygulayın.

Dudak bakımı doğal yöntemlerle yapıldığında daha etkili sonuçlar verir. Sonrasında ise artık en sevdiğiniz rujunuzu sürebilirsiniz.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız Ruj kullanmadan dudak kırmızılığıınızı arttırın adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin