Doğal güzel olmak

Doğal güzel olmak
Paylaş
 

Doğal güzel olmak, doğal güzel olmanın yolları, doğal ve güzel olmak, güzel olmanın doğal yolu, doğal yollarla güzel olmak için makalemizi okuyun!

 

Doğal güzel olmak makyajın oluşturduğu kekimsi görünümden dolayı zaman zaman her birimizin arzusudur. Makyaj olmadan evinizden dışarı çıktığınızı bir düşünün, hem de makyajsız olduğunuzdan tedirgin olmadan. Doğal güzel olmak istiyorsanız doğru yere geldiniz, çünkü bu yazıda makyaj yapmadan da gerçekten güzel görünmenizi sağlayacak bir dizi şaşırtıcı ipucu var!

Makyajsız kusursuz bir cilde nasıl sahip olacağınızı merak ediyor musunuz? Makyajsız kusursuz görünmeniz, sizi doğal olarak güzelleştirecektir. Öyleyse, bakın doğal güzel olmanın yolları nelermiş, okumaya devam edin.

 

Doğal güzel olmak

Makyajsız güzel olmak istiyorum, doğal güzel olmak istiyorum diyenlerin bilmesi gereken 8 kural…

Temizleme

Bu, en önemli cilt bakım konularından biridir. Temizlenmeyen bir yerin zemini gün geçtikçe daha da kötüleşir değil mi? İşte cildimiz de böyle. Cildinizin türüne uygun hafif bir temizleyici ile her sabah ve gece cildinizi temizleyin. Bu, yüzünüzde ve boynunuzda biriken kiri temizlemeye yardımcı olur.

Peeling

Ölü deri cildi yıpratır, donuk ve yorgun görünmenizi sağlar. Günlük aşınma ve yıpranma cildinizin üst katmanına çok fazla zarar verir. Peeling yaparsanız, cildinizde yeni bir katman oluşur. Aynı zamanda yüzünüzü anında parlak görünmesini sağlar. Ölü derileri temizleyebileceğiniz peeling tarifi için buraya tıklayın.

Buz

Bir buz küpü alın ve ölü derilerinizi temizledikten sonra yüzünüze ve boynunuza sürün. Buz küpü cildi sıkılaştırır, sebum salgısını kontrol eder ve sağlıklı pembe bir ışıltı verir. Ayrıca yüzünüzü canlandırır.

Tonik

Temizleme ve peeling aslında gözeneklerinizi temizler, ölü hücrelerden arındırır ve bu süreçte gözenekleri de açar. Cildinizin türüne uygun bir tonik kullanın. Tonik gözenekleri sıkılaştırken cildinizin pH dengesini korumaya yardımcı olur. Ayrıca cildinizi sıkılaştırır ve yumuşak tutar.

Losyon

Günlük hafif nemlendirici losyon seçin. Losyon, cildinize koruyucu bir tabaka oluşturur ve cildinizi derinden nemlendirerek elastikiyetini arttırır ve bakım yapar.

Dudak balsamı

Doğal ve güzel olmak için renklendirici ve nemlendirici bir dudak parlatıcısı seçin. Bu çatlakları tedavi etmeye, dudaklarınızı parlak ve çekici hale getirmeye yardımcı olacaktır.

Kaş

Kaşlarımız, bakışımız için çok önemli bir rol oynamaktadır. Ama çoğu zaman, ihmal ederiz. Kaşlarınızın mükemmel şekilde şekillendirildiğinden emin olun (aksi halde duştan hemen sonra cımbızlayın) ve tarayın. Kaşlarınızı şekillendirmek ve taramak için bir kaş fırçası ya da temiz bir maskara fırçası kullanın.

Gülümseyin

Güzel olmanın doğal yolu içten içe iyi bir his. Bu yüzden daima kendinize güvenin ve mutlu olun. Rahat ve kendinize güvendiğiniz giysiler seçin. Saçınızı sevdiğiniz şekilde şekillendirin. Her zaman harika bir parfüm sıkın, gülümsemenizi giyin ve her şeyi yapmaya hazırsınız.

Doğal güzel olmak her şeyin üstesinden gelir. Bir süre makyajdan uzak durun, doğal yollarla güzel olmak sizi daha iyi hissettirecek. Öyleyse bu ipuçlarını deneyin ve çevrenizdekilerin gerçekte kim olduğunuzu görmesine izin verin.

Cildinizin için doğal güzel olmak adına yapabileceklerinizi bildiğinize göre, deneyimlerinizi bize bildirin. Doğal güzel olmak için başka bir yol biliyorsanız bizimle paylaşın. Doğal güzel olmak için neler yaptığınızı bilmek isteriz!

Kadın bakış olarak sizin için hazırladığımız Makyajsız güzel olmak imkansız değil adlı makalemize de göz atabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin