En iyi 5 cilt bakım kremi

En iyi cilt bakım kremleri
Paylaş
 

Cilt bakım kreminde fazla çeşit ve markanın varlığı seçim yapmayı zorlaştırıyor. Peki, en iyi yüz kremi hangisi?

 

Birisine iyi gelen bir yüz bakımı kremi bir başkasında farklı etkiler oluşturabilir.  Tercih edeceğiniz cilt bakım ürününe çok dikkat etmeli ve cilt tipinize uygun özellikte olanı seçmelisiniz. Yüz kremi tavsiyeleri için makalemizi okumaya devam edin.

 

En iyi cilt bakım kremi markaları

1) Loreal Paris triple active üç etkili cilt bakım kremi

Güzellik ürünlerinde sınırı olmayan Loreal Paris’in üç etkili kremi, cildin ihtiyacı olan bakımı oldukça karşılıyor. Kuru, hassas, karma ve normal ciltler için farklı çeşit olarak üretilen bu kremler, cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak, kırışıklıklar için yararlı bir çözüm sağlıyor.

2) La Roche-Posay cilt bakım kremi

Cilt bakım kremi tavsiyelerinden La Roche-Posay, içeriğindeki özel formülü ile cildi nemlendirirken, pullanmalarının, lekelerinin, kaşıntının ve yorgunluğa bağlı olan solgun görünümün geçmesini sağlayarak cilde bakım sağlıyor.

3) Neutrogena Norveç böğütlenli besleyici cilt bakım kremi

İçeriğinde bulunan Panthenol ile cildin nefes almasını ve rahatlamasını sağlarken, böğürtlenin muhteşem kokusu ile bu yüz kremi önerisine bayılacaksınız. Cildi nemlendirirken, uzun süre nemli kalmasını sağlar. Vitamin(E vitami) ve mineral bakımından oldukça zengin olan bu krem, cildin ihtiyacını karşılayarak beslenmesini sağlar. Her cilt tipini uygundur.

4) Vichy cilt bakım kremi

Bu bakım ürünü gözenekleri sıkılaştırırken, cilde parlaklık kazandırarak kızarıklıkları yok eder ve ciltte bulunan izlerin iyileşmesini sağlayarak uygulanan kısmın rengini açar. Her yaş grubuna ve cilt tipini uygun bir üründür. Bakım yapıcılığının yanı sıra cilde yapılan makyajın olumsuz faktörlerinin de yok edilmesini sağlar.

5) Garnier skin natural esas cilt bakım kremi

Cilt üzerinde parlama oluşturmadan, oldukça nemlendirici ve yumuşatıcı etkilidir. İçeriğindeki yağsız formülü sayesinde karma ve yağlı ciltlere yoğun bir bakım uygular. Bu parlak ve yağlı cilt bakımı için olan krem, olumsuz etkiyi ortadan kaldırarak mat bir görüntü kazandırır.

Sizin için hazırladığımız Cilt gözeneklerini sıkılaştıran masaj adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin