Erkeği evliliğe ikna etmek

Erkeği evliliğe ikna etmek için
Paylaş
 

Erkeği evliliğe ikna etmek için neler yapılır, bir erkeği evliliğe nasıl ikna edersin, evlilikten korkan erkek nasıl ikna edilir? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Bir erkeği evliliğe ikna etme kişiden kişiye göre değişse de çok da zor değildir aslında. Sizin için hazırladıklarımız garantili bir rehber değil, ama yararlı olur gibi duruyor.

 

Erkeği evliliğe ikna etme

Empati kurun

Düşünün, siz olsaydınız kendinizle evlenir miydiniz? Eğer mutlu bir insan değilseniz sevdiğiniz erkeği de mutlu edemezsiniz. Erkeği evliliğe ikna etmek için kendinizi tanıyın  ve sevmediğiniz yönlerinizi değiştirin.

İletişim

İlişkinin başında ve elbette ki evlilikte de en önemli konu iletişimdir. İletişim sevdiklerimizle bizi bir noktada tutan tek yoldur. Ona olumlu veya olumsuz neler hissettiğinizi anlatın.

Doğal olun

Destekli sütyenler, makyaj, saç boyaları… Erkeği evliliğe ikna etmek için onun yanında olabildiğiniz kadar doğal olun. Çünkü birlikte yaşamaya başladığınızda sizi her halinizle beğenecek bir erkeğe ihtiyacınız var. Evlendikten sonra birlikle çok sık vakit geçireceğiniz için her halinizi görmek onunda hakkı.

Çekici olun

Cinsellik, ilişkideki en büyük mesele olmasa da önemli bir konudur. Erkeği evliliğe ikna etmek istiyorsanız romantik olun ve ona her zaman ilgi duyduğunuzu belli edin. Özgür, güler yüzlü, eğlenceli olun. Erkekler evliliği yalnızca ev arkadaşı aradıkları için istemiyorlar.

Rolünüzü bilin

Bir ilişkinin önemli bir parçası yani vazgeçilmezi olmak her iki tarafında istediği bir şeydir. Ama siz onunla bu konuda hemfikir olduğunuzdan emin olun.

Sağlam durun

Duygusal geçişler yaşayabilirsiniz ama bu durumu ona hissettirmemelisiniz. Onun hayatında acılı kız olarak yer almayın. Güçlü durun ve eğer kendi başınıza üstesinden gelemiyorsanız bir terapiste başvurun.

Aceleci olmayın

Erkekler genellikle kadını tanımak için acele etmezler. Erkekleri evliliğe ikna etmek için ona hiçbir şey için baskı yapmayın. Evlilik kendi sürecinde meydana gelir ve ne kadar acele ederseniz erkek bu konudan o kadar uzaklaşır. En iyisi ilk bir seneye kadar evlilik hakkında konuşmamanız.

Flörtleşmeye devam edin

Erkeği evliliğe ikna etmek için ne kadar süre geçerse geçsin onunla flörtleşmeye devam edin. Onda oluşturduğunuz heyecanı kaybettirmezseniz sizi ölene dek beraber olmak istediği biri olarak görecektir.

Özgüvenli olun

Kendinizden emin olarak, her şeyle savaşacak bir yapınızın olduğunu belli ederseniz onun dikkatini çekersiniz. Erkekler, özgüveni yüksek kadınlara saygı duyarlar ve diğerlerinden ayırırlar.

İltifat etmekten kaçınmayın

Erkeği evliliğe ikna etmenin psikolojik yollarından biri de her fırsatta ona tatlı sözler söylemenizdir. Ona yumuşak bir öpücük verin ya da durup dururken beline sarılın. Hareketlerinizi aklından çıkarmasına izin vermeyin.

Gururunu okşayın

Erkeği evliliğe ikna etmek istiyorsanız kötü dönemlerinizde onu azarlamayın. İşten çıkarılmışsa bile ona moral verin. Ona elinden gelen her şeyi yaptığını söyleyin.

Eğlenin

Sinirli ve agresif bir kişiliğe bürüneceğinize mizahi tarafınızı ön plana atın. Her zaman negatif olmaktan kaçının.

Gülümseyin

Onunla beraber olduğunuz için mutlu olduğunuzu gülüşünüzden anlayacaktır. Erkekler gülümseyen kadınları daha çekici bulurlar. Duygularınızın yüzünüze yansıması onu büyüleyecek ve tüm kuşkularından arındıracaktır.

Mütevazı olun

Bu kendini küçümseyen insan demek değildir. Egolarınızı bir kenara atın.

Ciddi bir tartışmaya girmeyin

Girseniz bile sesinizi yükseltmeyin. Fırsat buldukça onunla ne denli mutlu olduğunuzu ve aslında problem istemediğinizi ifade edin.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız Evlilik teklifi almak için yapılacaklar adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin