Erkeğin en sevdiği pozisyonlar (Resimli)

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar
Paylaş
 

Cinsel ilişki pozisyonları çiftlerin uzun ömürlü ve mutlu bir cinsel ilişki yaşayabilmeleri için oldukça önemlidir.

 

Erkekler var olan cinsel ilişkinin zamanla monotonlaşmasından sıkılır ve farklı pozisyonlar denemek isterler. Bu konuda erkeğiniz ile hemfikir olabilirseniz,  hem iki taraflı da daha çok zevk alabilir hem de cinsel yaşamınızı çok daha canlı hale getirerek erkeğinizi çok daha mutlu edebilirsiniz.

En çok kullanılan misyoner pozisyonu, her ne kadar erkeğin aktif olmasını sağlıyorsa olsa da zaman geçtikçe erkekler bu pozisyondan sıkılır. Ayrıca misyoner pozisyonu kadının da rahatça hareket edebilmesine engel olur. Kadının yalnızca yatar pozisyonda olması, cinsel ilişkide aktif bir rol oynamaması ve erkeğin cinsel ilişkiyi yalnızca misyoner pozisyonu ile devam ettirmesi özellikle uzun ilişkiler söz konusu olduğunda cinsel hayatı monotonlaştırabilir.

Erkek ne kadar çok aşık olursa olsun, cinsel ilişkide aradığını bulamamaya başladığında zamanla ilişkiyi yormaya, sizden uzaklaşmasına, ve hatta bazen erkeğin başka arayışlara girmesine yani aldatmasına bile neden olabilir. Kadınının da, erkek gibi cinsel ilişki sırasında aktif olması ve kimi zaman birleşmeyi başlatmaları erkeklerin oldukça hoşlarına gitmektedir.

Her ne kadar cinsel ilişki esnasında misyoner pozisyonu tercih edilse da, öteki pozisyonlara birleşme sırasında yer vermek erkeğiniz gibi sizi de heyecanlandıracaktır. Ve emin olun, başka pozisyonlar denemek erkeğinizi çok daha ateşlendirecek, size daha fazla istek ve tutku duymasına neden olacaktır. Hele bir de bu pozisyonlara başlamadan önce görsel olarak onu heyecanlandırmanız yani onun gözüne hitap edecek ve cinsel isteğini daha da körükleyecek iç çamaşırlarınız varken ön sevişmeye başlamanız, ilişkiye birlikte hazırlanmanız, sizin gibi erkeğiniz de oldukça fazla keyif duymasını sağlayacak.

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar

Ayakta seks

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar ayakta

Özellikle farklı sevişme şekilleri tatmak isteyenler ve cinsel hayatlarına canlılık kazandırmak isteyenler için heyecan verici bir pozisyon olabilir. Kadın duvara yaslandığında çiftler öpüşürken, kadının erkeğin kucağına oturacak şekilde çıkarak beline bacaklarını sarması erkeğin çok hoşuna gidecektir. Tabi bu pozisyonu denerken güçsüz ve zayıf bir erkeğiniz varsa dikkatli olun, çünkü erkeğin bacak kasları güçsüzse çok çabuk yorulabilir ve bacaklarında problem yaşayabilir.  Bu pozisyon her iki tarafa da çok fazla zevk verebilir.

Kucak pozisyonu

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar kucakta

Bu pozisyonda erkek oturuyorken, kadın erkeğin kucağına oturarak birleşmeyi gerçekleştirir. Bu pozisyonda da kontrolün kadında olması erkeğe daha çok haz verebilir. Ayrıca bu durumda çok daha rahat öpüşülebilir ve erkeğin kadının kalçalarına kolaylıkla dokunabilmesi sağlanabilir.

Jokey pozisyonu

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar jokey

İşte pek çok erkeğin sevdiği pozisyonlardan biri de budur.  Erkekler bu pozisyona bayılır, nedeni ise kadın bu pozisyonda  hareketli olandır ve kadının birleşmeyi bu pozisyon esnasında yönlendirmesi erkeğin çok hoşuna gidecektir. Ayrıca hem erkek hem de kadın oldukça fazla zevk alabilir. Erkeğin altta, kadının üstte olduğu bu pozisyon, kadın yüzü erkeğe bakarken uygulanabildiği gibi kadının sırtı erkeğe dönükken de uygulanabiliyor.  Sevişme ve hareket hızını ayarlayabilmesi ve çok daha fazla zevk alabilmesi açısından kadın için iyi bir pozisyon olduğu kadar, erkeği zevkten çıldırtan da bir pozisyondur.

Doggy pozisyonu

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar doggy

Bu pozisyonda kadın yatağa yüz üstü uzanıp, kalçayı dışarı çıkararak el ve dizleri üzerinde dururken, erkek dizleri üzerinde kadının bacakları arasından birleşmeyi gerçekleştirir. Bu da erkekleri oldukça cezbeden pozisyonlar arasındadır.

Kaşık pozisyonu

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar kaşık

Kadın ve erkeğin aynı yöne bakacak şekilde yan yayana yattığı ve erkeğin kadının arkasından birleşmeyi gerçekleştirdiği pozisyondur. Bu pozisyon erkeğin en aktif olduğu pozisyonlardan biridir.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız Sevildiğini anlamak adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin