Erkeklerin kadınlardan soğuma sebepleri

Erkeklerin kadınlardan soğuma sebepleri
Paylaş
 

Erkeklerin kadınlardan soğuma sebepleri, soğuyan erkek sevgiliyi elde tutmanın altın kuralları nelerdir? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Erkeklerin kadınlardan soğuma sebepleri, kadınların erkeklerden soğuma sebeplerine yakındır aslında. Kadınlar hem aşk ilişkileri hem de evlilikleri süresince doğal olarak erkeklerin umursamazlık,  kıskançlık ve ilgisizlik gibi pek çok davranışından şikayetçi olurlar. İnsan ilişkilerinde normal olarak karşılanması gereken bu durumun tabi bir de erkek tarafı var. Erkeklerin kadınlarda en tahammül edemedikleri, rahatsız oldukları şeyleri ve erkekleri kadınlardan soğutan nedenleri merak ediyorsanız sizi şöyle alalım.

 

Erkeklerin kadınlardan soğuma sebepleri

  1. Erkeklerden sürekli bir adım önde olduğunu ve onlardan daha iyi olduğunu ispatlamaya çalışmaları, erkeklerin kadınlardan soğuma sebeplerindendir. Çünkü erkeklerde bu tarz düşünceler pek mevcut değil, hatta kadınlardan yardım almayı bir eksiklik olarak görmüyorlar.
  2. Özgür olmakla karşısındakine saygısızca davranmak arasındaki ince çizgiyi anlamayan kadınları rahatsız edici buluyorlar. Özellikle fikir alış verişinde bulunmayı seven erkekler, her türlü fikir değişimini özgürlüğü kısıtlayıcı bulan kadınlardan hoşlanmıyorlar.
  3. Kadınların sürekli olarak en ufak meselelerde evhamlanmaları, kafalarına takmaları da erkeklerin kadınlardan soğuma sebeplerindendir. Soğukkanlı olabilen kadınları çok daha çekici buluyorlar.
  4. Makyaj, bakım kremleri ve kozmetik malzemeleri ile kendini değiştirmeye çalışan kadınlar, erkeklerin gözünde küçük düşen kadınlardır. Bakımın da olması gerektiğine, ancak ayarının kaçırılmaması gerektiğine inanıyorlar.
  5. Cevabından hoşnutsuz olabilecekleri sorular soran kadınlarla beraber olmak istemiyorlar. Giyimden tutun da makyaja kadar cevabının kötü olma ihtimali olan sorularda, olumsuz cevaplar verdiklerinde kendilerine karşı tavır alınması hoşlarına gitmiyor.
  1. Haddinden fazla ilgi meraklısı kadınları sevmiyorlar. Kadının sürekli olarak adeta bir bağımlı gibi, erkeği sıkboğaz etmesi onları eşlerine, sevgililerine yakınlaştırmak yerine gitgide uzaklaşmalarına ve soğumalarına sebep oluyor.

Elbette kadınların olduğu gibi erkeklerin de karşı cins konusunda daha pek çok rahatsızlığı ve soğuma sebepleri bulunabilir. Erkeklerin kadınlardan soğuma sebepleri kişiden kişiye, yani karakterden karaktere göre değişebilir. Ancak bu bahsettiğimiz genel noktalar en azından dikkat edebileceğiniz, karşınızdaki erkek ile birlikteliğinizde gözden geçirirken kendinizi değerlendirebileceğiniz noktalar.

Her ne kadar kimse kusursuz olmasa da ilişkinizde, evliliğinizde eşinizden her daim sevgi görmek ve destek almak istiyorsanız inat eder gibi rahatsız olduğu şeyler yapmamalısınız. Tabii ki bu anlayışa eşiniz de sahip olmalı.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız Mükemmel seks önerileri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin