Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri
Paylaş
 

Parfüm merakı olanlar, kadın parfümü tavsiyesi ve erkeklerin sevdiği kadın parfümü arayanlar makalemizi okuyabilir.

 

Parfüm, erkekleri etkilemenin yollarından en misidir. Karşınızdaki erkekte iz bırakmak istiyorsanız parfümün mükemmel etkisinden yararlanabilirsiniz. Yapılan anket ve araştırmalar sonucunda erkeklerin sevdiği parfümleri sizlere sunuyoruz.

Miss Dior Blooming Bouquet Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Erkeklerin sevdiği kadın parfümü olan Miss Dior Blooming Bouquet çiçek özleriyle narin, taptaze ve yenilenmiş bir his bırakır. Bir bahar çiçeği gibi cezbetmek istiyorsanız, Miss Dior Blooming Bouquet’i denemelisiniz. Ayrıca bu bayan parfümü en güzel kadın parfümleri dalında ödül almıştır. Erkeklerin bu parfüme sevmelerinin nedeni ise, kadının yumuşak ve tatlı kokusuyla yaramaz bir kız çocuğunu anımsatarak partnerinin enerjisini yüksek tutması.

Viktor Rolf Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Çiçeksi ve baharatlı noktalarıyla tatlı bir aromaya sahip olan Viktor Rolf enerjisi yüksek, becerikli bir kadın hissi uyandırıyor. Erkeklerin bu bayan parfümlerini sevmelerinin nedeni ise kalıcı olması ve güzel hisler uyandırması.

Chanel Chance Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Odunsu ve baharatlık noktalarıyla kendini çekici ve etkileyici hissetmek isteyen kadınların klasikleri arasında. Parfüm merakı olan erkekleri etkilemek için erkeklerin en sevdiği kadın parfümlerinden biri olan Chanel Chance’i tercih etmelisiniz. Bu yoğun kokulu ve kalıcı parfümü kullandığınızda çevrenizdeki tepkilerden çok hoşlanacaksınız.

Giorgio Armanı Code Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Armani tarafından kadınlar için oluşturulan bu parfüm aşkın gizemini çözüyor. Kadınlık, cezp edicilik, romantiklik simgelerini taşıyan bu parfüm sizi büyülü akşamların yolculuğuna çıkarmaya hazır.

Calvin Klein Euphoria Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Sevdiğim erkeği nasıl etkilerim diyorsanız, tüm vücudunuzu saran Euphoria tam da size göre bir parfüm. Sarhoş eden aroması, gizemli diyarlara açılan bir kapı gibidir. Ardınızdan büyülenmiş gibi yürüyen bir erkek istiyorsanız, bedeninize Euphoria’yı püskürtün. Lotus çiçeği ve siyah orkide ikilisinin büyüsü sizi içine alacaktır.

Carolina Herrera 212 Sexy Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Seksiliğin, cezbediciğilin, tutkuların ve dişiliğin kapıları ardına kadar açılıyor. Bu kokunun simgeleri, dişilik ve cinsel cazibe. Biber, kakule, bergamot, mandalina, misk ve yeşil bitkilerle süslenmiş bu parfüm ile tutkular diyarında kendinizi yeniden keşfedecek ve sevdiğiniz erkeği sarhoş edeceksiniz.

Guerlain Idylle Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Gül, leylak, şakayık ve yasemin çiçeklerinin gücüyle şifrelenen bu parfüm, çevrenizdekileri bir bhar gecesinin inanılmaz huzuruna çekiyor. Uzun süre süren kalıcılığı sayesinde karşınızdakilerde etkileyici ve şehvetli bir görünüşe bürünmenizi sağlıyor. Orijinal ve çekici parfüm kokusu arıyorsanız, Guerlain Idylle size tam bir çiçek bahçesi sunuyor.

Davidoff Cool Water Sea Rose Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Suyun kuvveti ve soğuk şehvetin ateşli bir tutkuya dönüştüren Davidoff Cool Water Sea Rose, size soğuk bir yakıcılık katacak. Odunsu, aromatik ve yenileyici kokusu, çevrenizdekişeri farklı bir diyarın eşiğine taşıyacak. Cazibeliğin, seksiliğin ve dişiliğin merkezinde bir diyara ulaşmak istiyorsanız mandaline, kaktüs, elma, adaçayı, beyaz misk ve kiviyle taçlandırılan Davidoff Cool Water Sea Rose tam da size göre.

Lancome La Vie Est Belle Kadın Parfümü

Erkeklerin sevdiği kadın parfümleri

Tatlı, vanilya, meyve, ve baharat kombinasyonu sunan Lancome La Vie Est Belle sadeliğin mükemmelliğine dikkat çekiyor. Doğal güzellik ve masumluğun simgesi olan bu koku, sizi tutkulu bir aşka götürüyor. İçinde bulunan sıcak noktalar, meyve ve baharatlarla taçlandırılan çiçeklerin masumluğu ile doğallık sunuyor.

 

Sizin için hazırladığımız Duygularını belli etmeyen parnerinizi anlayın adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir adet yorum var.

  1. Arif dedi ki:

    Teşekkürler

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin