İbrahim Kutluay Demet Şener aşkı ihanete uğradı

İbrahim Kutluay Demet Şener boşanıyor
Paylaş
 

İbrahim Kutluay ve Demet Şener boşanıyor. Sebebi ise İbrahim Kutluay’ın yasak aşkı!

 

İbrahim Kutluay ve Demet Şener, bütün dünyayı şaşkına uğratan Angelina Jolie ve Brad Pitt gibi boşanıyor. Kutluay çifti 2005 yılında Çırağan Sarayı’nda muhteşem bir düğünle evlenip, 11 yıllık evliliklerini Ömer ve İrem adında iki çocukla taçlandırmışlardı. Senelerdir Kutluay’ın kendisini aldattığı dedikodularını duymazdan gelen manken, artık pes etti.

 

Dudak uçurtan bir tazminat isteyecek

Her seferinde dedikodulara inat eşiyle mutluluğunu gözler önüne seren Şener, iki gün önce yaptığı açıklamayla haberleri doğruladı. İşte o açıklama:

“Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler çektiğimi herkes biliyor. Boşanma kararını ben aldım. Evliliğimi kurtarmak için çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı gelince öğreneceksiniz. İhanet haberlerini eşim sürekli yalanladı, ben kocama inandım ve gerçekleri yeni öğrendim. Elimde belgeler var ve onlar yeter.” Şener’in avukatı Aslı Hatemi ise şunları söyledi:

“Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı yapacağım. Temennim anlaşmalı bir sürece girmek. Medeni kanunumuzda ihanet ve zina ağır boşanma sebebidir.” Hatemi’nin bu sözleri “Demet Şener İbrahim Kutluay’a ihaneti ağır ödetecek.” olarak yorumlandı.

 

Ebru Şallı’yla araları düzeliyor

Daha önce Ebru Şallı’nın açıklamaları yüzünden arkadaşlıklarını sonlandıran Demet Şener yeniden Ebru Şallı’yı sosyal medyada takip etmeye başladı. Arkadaşlıklarının bitmesinin sebebi ise İbrahim Kutluay’ın yasak ilişkisinden Ebru Şallı’nın haberi olmasının ardından arkadaşını uyarmasıydı. Demet Şener ona inanmadı!

İbrahim Kutluay Demet Şener’in kiminle aldattı? İşte o kadın

İbrahim Kutluay Demet Şener boşanıyor

Ünlü iş adamının eşi olan Edvina Sponza, 3 çocuk annesi. Ünlü iş adamı, ailesinin bu aldatma olaylarını  öğrenmesi nedeniyle eşi Edvina Sponza’dan daha önce boşandı.

Edvina Sponza, Demet Şener’e içerisinde İbrahim Kutluay’la birlikte çekilen fotoğraf ve videolarının olduğu bir zarf gönderdi. Kendisini daha önce de sürekli sözlü olarak taciz eden Edvina Sponza amacına ulaştı. Demer Şener ise Edvina Sponza’ya zina davası açacak!

Sizin için hazırladığımız Angelina Jolie-Brad Pitt boşanıyor, sebebi Marion adlı haberimizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin