Kadınların hoşlanma hareketleri

Kadınların hoşlanma hareketleri
Paylaş
 

Kadınların hoşlanma hareketleri, kadınların hoşlanma belirtileri beden dili nasıl anlaşılır? Kadınlar hoşlandıkları erkeklere nasıl davranırlar? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Kadınların hoşlanma hareketlerini öğrenin ve onlarla olan buluşmalarınızda bir kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını kolaylıkla anlayın. Peki, kadınlar hoşlandıkları erkeklere nasıl davranırlar? Kadınların hoşlanma belirtileri nelerdir? Kadınlar bir erkekten hoşlandıklarında bazı hareketlerde bulunurlar. Bu belirtileri yakaladığınızda da karşınızdaki kadının sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlayabilirsiniz.

 

Kadınların hoşlanma hareketleri

Kıkırdar, güler ve yavaşça kolunuza vurur

Bir kadın bir erkekten hoşlandığını, gülerek eliyle erkeğin koluna hafifçe vurarak belli edebilir.

Hani bir kadına şaka yaparsınız ve o da size iyi anlamda gıcık der, güler ve şakacıktan eliyle sizin kolunuza vurur ya? İşte tam olarak bahsettiğimiz şey de bu. Eğer bir kadın size bunu yapıyorsa sizden hoşlanıyor olabilir.

Eğer bir kadın sizinle fiziksel bir temasta bulunuyorsa siz de hemen ardından ona benzer bir fiziksel temasta bulunabilirsiniz. Başka bir deyişle, eğer bir kadın size dokunuyorsa siz de ona aynı oranda dokunabilirsiniz. Ayrıca bir kadına dokunmak onun, size alışmasını sağlayacaktır.

Konuşmayı devam ettirebilmek için çabalar

Kadınların hoşlanma hareketleri nelerdir sorusunun cevabına örnek olarak, konuşmayı devam ettirmek için çaba harcaması verilebilir.

Eğer siz soru sormadığınızda ya da konu açmadığınızda karşınızdaki kadın sohbeti sürdürmek için çaba harcıyorsa sizden hoşlanıyor demektir.

Örneğin; telefonda ya da yüz yüze bir şey hakkında konuşuyorsunuz ve sonradan bir sessizlik oluyor. Eğer siz bu sessizliği bozmaya çalışmayıp, öylece durup beklerseniz ve karşınızdaki kadın da yeni bir konu açmaya çalışırsa sizden hoşlanıyor demektir.

Bazı erkekler normalde sohbet devam etsin diye mesajların sonuna fazladan bir soru eklerler. Eğer sizden hoşlanıp hoşlanmadığını öğrenmek istiyorsanız bunu yapmayın. Hatta tam tersi olarak kadının kafa yormasını ve konuşacak konu bulmasını sağlarsanız bu onu konuşmaya daha çok teşvik eder. Tabi bunu abartmamanızı öneririz, çünkü kaş yapayım derken göz çıkarırsınız ve kadın tarafından ilgisiz damgasını yersiniz. Bu yüzden ayarı kaçırmamak önemlidir.

Kadınların hoşlanma hareketlerinin sonuncusuna geldik, bir erkek bir kadından hoşlandığını aynı zamanda şu şekilde de belli eder…

Size iltifat eder

Eğer bir kadın size iltifat ediyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Çok klişe gibi gelebilir ama her iltifat da sizden hoşlandığını göstermez elbet. Bu iltifatlar size özel iltifatlar olmalı. Örneğin; eğer bir kadın sizin fiziksel bir özelliğinize, sesinize ya da bir kişilik özelliğinize iltifat ediyorsa bu bir hoşlanma belirtisidir. Şunlara benzer şeyler söylüyorsa sizden hoşlanıyor anlamına gelir:

  • “Sesin çok tatlı”
  • “Sen çok akıllı birisin”
  • “Şapkan çok güzelmiş”
  • “Saatin çok güzel”
  •  “Çok kötüsün” (yaptığınız bir espriden sonra, evet bu bir iltifat)
  • “Gıcık!” (bu da bir iltifat)
  • “Pislik” (ve evet, bu da bir iltifat)

Kadınların hoşlanma hareketleri ile ilgili bu liste daha da uzatılabilir. Mesela konuşurken gözlerinizin içine bakamıyorsa, gözlerinizin baktığı yerleri takip ediyorsa, yaptığınız her espriye gülüyorsa, yanınızdayken çok rahat olamıyorsa sizde hoşlanıyor olabilir.

Eğer, yukarıda bahsettiğimiz kadınların hoşlanma hareketlerinden birini bile yakaladıysanız sizinle ilgileniyor demektir. Bu harika!

Kadın bakış olarak sizin için hazırladığımız Kadınların tahrik yerleri adlı makaleyi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin