Kadınların tahrik yerleri

Kadınların tahrik yerleri
Paylaş
 

Kadınların tahrik yerleri var mıdır? Kadınların tahrik yerleri, kadınların zevk noktaları ve hassas bölgeleri nereleridir? Kadınları tahrik etmenin yolları nelerdir? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Kadınların tahrik yerlerini bilirseniz, kadınları tahrik etmenin yollarını da biliyorsunuz demektir. Bu yazıyı okuyan kadınlar için ise ufak bir ipucu verelim; erkeklerin tahrik noktası da bizimkilere yakın!
Seksten daha fazla zevk almak istiyorsanız, erkeğinizi tahrik yerlerinize doğru sürüklemekten utanmamalısınız. Yönünü şaşırmış ellerine yol gösterip ya da kulağına hafifçe fısıldayıp sizi zevkten uçuracak noktalarınızı keşfetmesine fırsat verin. Ya da en iyisi siz bu yazıyı erkeğinizle de paylaşın!

Hazır mısınız? Şimdi kadın bedeninde oldukça hazlı bir yolculuğa çıkıyoruz! Kadınların zevk noktaları ve hassas bölgelerini sizler için hazırladık.

 

Kadınların tahrik yerleri

Beyin

Artık herkes biliyor ki insanlar zevk almaya önce beyniyle başlar. Beynimiz sekse ne denli hazırsa vücudumuz da o kadar arzulu oluyor. Bu nedenle de çekici bakışlar, sekse davet eden ama kesinlikle kaba olmayan sözler beyni seks düşünmeye zorluyor.

Dudak

Erkekler, buraya dikkat edin; kadınlar, dudaklarına parmak uçlarıyla dokunmayı bilen erkeklere bayılır. Tabii yalnızca parmak dokunuşlarıyla yetinmek olmaz. Ön sevişme sırasında hafif dudak dokunuşları, seksin ısısını iyice artırdığı zamanlarda şehvetli öpüşmeyi bilen erkekler kadınların tahrik yerlerini de bildiğinden daima kazanır.

Saçlar

Kadınların saçlarının dokunularak okşanmaya fazlasıyla duyarlı olduğunu unutmayın. Sevgili erkekler; yumuşak hareketlerle dokunup, kokusunu burnunuza çektiğiniz, sıcak nefesinizi hissettirecek kadar dibinde olduğunuz saçlarla bir kadını tahrik edebilirsiniz.

Boyun

Kadınlar boyunlarının öpülmesinden oldukça zevk alırlar. Ön sevişme sırasında yumuşak öpücükler ve dil ile kurulan temas, sevişmenin ateşli anlarında şiddetini fazlazıyla artırabilir. Ama zamanlamaya dikkat etmek önemlidir. Sevişmeye başlar başlamaz, daha istenilen kıvama gelememişken ıslaklığın ve emiciliğin dozunu fazla kaçıran erkekler, ne yazık ki kadınların tahrik yerlerini ararken başarısız olmaya mahkumdurlar. Unutmayın, iz bırakmadan haz vermek önemli.

Göğüs uçları

Meme uçları, kredisi asla bitmeyecek olan kadınların tahrik yerleri arasındadır. Gerek ön sevişmede, gerekse orgazm sırasında kadınını hazzın doruklarına çıkarmak isteyen erkekler için meme uçlarına temas etmek oldukça önemlidir. Unutmayın; çokça hassas olan meme uçları belirgin hale geldiğinde, kadın çoktan tahrik olmuş anlamına gelir.

Sırt

Sırt, sevişme sırasında erkeğin en son aklına gelebilecek bölge olmasına rağmen esasen kadınların tahrik yerlerinin başında gelir. Sırt masajıyla başlayıp, sonra tahrik edici okşayışlar ve öpücüklerle ateşlenen tensel temas, iyi bir ön sevişme yoludur.

G noktası

Yeri hakkında farklı iddialar olsa da bu noktaya adının baş harfini veren Dr. Grafenberg’e göre, vajinanın ön üst duvarında, girişten bir sonraki yolun 1/3’lük bölümünün sonunda (girişten yaklaşık 4 cm sonra) kadının prostat bezine temas etmenin mümkün olduğu noktadır.

Popo

Kadınlar popolarına dokunulmasından oldukça hoşlanırlar. Burada yapılacak hafif bir masaj, sevişmeyi başlatmak için iyi bir yöntemdir. Sevişmenin ilerleyen kısımlarında kalçaların sıkılması, orgazm hazzını da doruklara çıkarmaya yardımcı olur.

U noktası

İdrar yolunun tıp dilindeki ismi olan uretradan adını alan U noktası, idrar yolu girişinin yanlarında bulunan duyarlı doku parçalarıdır. Vajina girişinin hemen üst bölgesinde yer alan bu nokta, dokunulduğunda kadınların bir kısmına zevk verir. Bir kısmına dedik, bu nedenle nazikçe deneyebilirsiniz.

Kadınların tahrik yerlerini öğrendiğinize göre Mükemmel seks önerileri, Ateşli konuşma örnekleri ve Cinsel ilişkinin faydaları adlı makalelerimizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin