Kaşıkla kirpik kıvırma

Kaşıkla kirpik kıvırma
Paylaş
 

Kaşıkla kirpik kıvırma nasıl olur, düz kirpikler nasıl kıvrılır, kıvrık kirpikler için doğal yöntemler nelerdir? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Kirpik kıvırma yöntemi, gözleri makyajsız bile güzel gösteren bir yöntemdir. Kirpiklerin önemini herkes biliyor, en basitinden gözlerinizi rimel sürülerek belirginleştirilmiş kirpiklerinizle mi, yoksa rimelsiz belli belirsiz kirpiklerinizle mi daha çok beğeniyorsunuz? Elbette ki belirgin kirpiklerle! Bir insan silüeti çiziminde bile kadın olduğu en basit kirpiklerinden anlaşılıyor. Kirpik kıvırmak için kirpik kıvırıcılar, bigudiler v.b ürünler mevcut ama oldukça zararlıdır. Her kullanımda bir kirpik telinizi kaybedersiniz. Hele ki rimelli kirpiklerinizi kıvırmayı denerseniz, aman Allah’ım. Peki, kirpiklerinizi daha sağlıklı ve oldukça basit bir şekilde kıvırmak istemez misiniz? Kaşıkla kirpik kıvırmayı öğrenin!

 

Kaşıkla kirpik kıvırma

Kıvrık kirpikler için doğal yöntemlerden olan bir kaşık yardımıyla kirpikleri kıvırma hilesi, her kadın için geçerli ancak özellikle de kısa ve düz kirpiklere sahip olanlar için harika bir yöntemdir.

Peki, tam olarak kirpikler bir kaşıkla nasıl kıvrılır? Sadece bir tatlı kaşığı ya da çorba kaşığının arkasını yani ters olacak şekilde kirpiklerinizin üzerine yerleştirin ve kıvrılmayı oluşturmak için bir parmağınız yardımıyla kirpiklerinizi kaşığa doğru bastırın. Temiz bir kaşık kullandığınızdan emin olun, göz enfeksiyonları şakaya gelmez.

Kaşıkla kirpik kıvırma

Kaşıkla kirpik kıvırma yöntemini deneyen farklı göz şekillerinin, kaşığın farklı konumlarıyla daha iyi çalıştığını söylüyor, bu nedenle sizin için en iyi konumlamayı öğrenebilmek için denemeler yapın.

Kaşıkla kirpik kıvırma işlemini daha da kolaylaştırmak ve etkili bir sonuç almak için, kirpik çizgisine bastırmadan önce kaşığınızı ılık suyun altında bekletip ısınmasını bekleyin.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız Her kadının bilmesi gereken rimel sürme teknikleri adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin