Kerem Bürsin’in fanlarından İlker Kaleli’ye ağır eleştiri

Kerem Bürsin’in fanlarından İlker Kaleli’ye ağır eleştiri
Paylaş
 

Kerem Bürsin’in hayranlarından İlker Kaleli’ye ağır eleştiriler yağdı.

Kerem Bürsin geçtiğimiz sezon Serenay Sarıkaya ile bir jean markasının yıldızı olmuştu. Bu proje ortaklığı sayesinde ikilinin arasında bir aşk filizlenmişti. Akşam’da belirtilen habere göre çiftin aşkları markayı geride bırakınca, şirket yeni sezonda Bürsin’le devam etmemeye karar vermiş ve Serenay Sarıkaya ile yeni yüz olması istenen İlker Kaleli’nin kapısını çalmıştı.

Fakat Kerem Bursin’in fanları tarafından, Mavi Jeans’in yeni yıldızı İlker Kaleli için kötü eleştiriler yağdı. İlker Kaleli’nin pek de fit gözükmeyen halini bulan fanlar, markaya olan tepkilerini gösterdi.

Serenay Sarıkaya, bu duruma “Hayırlısı olsun“ derken, Kerem Bürsin’in hayranları gelişen duruma pek sıcak bakmayıp, İlker Kaleli’ye ağır eleştirilerde bulundu. Sosyal medyada kendini gösteren fanlar, İlker Kaleli’nin geçtiğimiz sezon Bodrum’da çekilen göbekli fotoğraflarını buldu.

İlker Kaleli’nin yanında, Kerem Bürsin’in fit vücudunu ortaya koyan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin fanları, reklamlarda İlker Kaleli’nin Serenay Sarıkaya’ya yakışmayacağını belirtti.

İşte fanların ortaya çıkardığı fotoğrafta İlker Kaleli’nin göbeği

İlker Kaleli göbeği

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin