Kış balayı fikirleri

Kış balayı fikirleri
Paylaş
 

Kış balayı fikirleri, kışın balayı için nereye gidilir, Türkiye’de kışın balayına nereye gidilir? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

Kış balayı fikirleri, kışın evlenecek olan gelin  ve damatlarımızın en merak ettiği konulardandır. Biz de sizin için bütün kış balayı fikirlerini derledik.

Kışın balayı için gidilecek yerler

Laponya

Kış balayı fikirleri - Laponya

Finlandiya’nın en kuzeyinde olan Laponya kış sporları merkezi olarak biliniyor. Kuzey ışıkları ve husky köpekleri bu eşsiz yeri, soğuk sevmeyenlerin bile gitmek istediği mükemmel bir yer haline getiriyor. Laponya, kışın balayı tavsiyeleri arasından masalsı bir balayı geçirmek isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olmalıdır.

Kapadokya

Kış balayı fikirleri- Kapadokya

Nevşehir, Aksaray ve Niğde üçgeni arasında olan bölgede yer alan Kapadokya eşsiz güzellikleriyle Türkiye’nin en iyi turistik yerlerinden biridir. Muhteşem taş otelleriyle, balon turlarıyla ve peri bacalarıyla kış balayı fikirleri arasından romantik bir tatil arayanlara Kapadokya iyi bir seçenektir.

Kotor

Kış balayı fikirleri- Kotor

Adriyatik denizinin koynunda olan altın şehir Kotor, Türkiye’den vizesiz geçişli ülkelerden olan Karadağ’da yer almaktadır. Hem ekonomik, hem keyifli, hem dinlendirici, hem de kış balayı yurtdışı bir tatil arıyorsanız Kotor kesinlikle tercih edebileceğiniz yerlerden biridir.

Kıbrıs

Kış balayı fikirleri- Kıbrıs

Kış balayı fikirlerinden biri de Kıbrıs turları! Sadece kahvaltıdan, ultra her şey dahile kadar birçok çeşit alternatifte, farklı konforda ve farklı bütçelere göre olan Kıbrıs tatil otelleri bu tercih için en büyük etkenlerden biridir. Akdeniz’in üçüncü büyük adası olan Kıbrıs, pırıl pırıl denizi ve yumuşak havası ile yılın her mevsiminde yeni evlenecek çiftlerin kalbini kazanıyor.

Dubai

Kış balayı fikirleri - Dubai

Her mevsim en fazla tercih edilen tatil yerlerinden biri olan Dubai, kış balayı fikirlerinin en uygunudur. Muhteşem kumsalları, romantik balayı otelleri, denizi, alışveriş merkezleri, çölde safari fırsatı, yeni dönem mimari yapıları, yumuşak iklimi, fiyatların ise başka ülkelere oranla daha uygun olması tatili Dubai’ de geçirme fikrini çok cazip kılıyor.

İtalya

Kış balayı fikirleri - İtalya

Balayına gidilecek yerler arasında şehir, kültür, müze, sanat, tarihi eser, ek olarak makarna, pizza ve şarap seven çiftlerin kış balayı fikirlerinden biri olan İtalya turları içinde Venedik, Roma ve Floransa’yı kapsayan klasik İtalya balayı gezileri popülerdir. Sonbahar ve kış aylarında evlenenler için ise, hem mesafe açısından hem de ekonomik açıdan oldukça uygun bir seçenektir.

Uludağ

Kış balayı fikirleri - Uludağ

Kış balayı fikirleri arıyorsanız Uludağ balayı için mükemmel bir seçenek. Kış turizmi açısından önemli konumunda bulunan Uludağ, çevresindeki yaylalar ve ormanlarla mükemmel bir tatil için doğru adrestir.

Viyana

Kış balayı fikirleri - Viyana

Kışın balayına nereye gidilir sorusunun cevaplarını yurtdışı balayı turları içinde arayan, edebiyat, tarih ve sanat tutkunu çiftler için Viyana, unutulmayacak bir rota olabilir. Kış balayı fikirlerinden Viyana müzelerden katedrallere, opera binalarından klasik müzik konserlerine mükemmel bir doyuma ulaşacağınız ve size unutamayacağınız bir deneyim yaşatacak.

İsviçre Alpleri

Kış balayı fikirleri - İsviçre Alpleri

Kış balayı fikirleri arasındaki İsviçre, evlenen çiftler için ilginç ve romantik seçenekler sunan bir ülkedir. Ülkede bulunan göllerin kenarlarında her zevke uygun konaklama şekli olan oteller, dağ evleri gibi mekanlar bulunmaktadır. İsviçre’de bulunduğunuz süre içerisinde yeşilin her tonunu görebileceğiniz dağlarda yürüyüşler, göllerde tekne gezileri ve karla kaplı Alpler’de nefes kesen manzaralar ile birlikte baş başa yiyeceğiniz romantik yemekler balayınızın en unutulmaz anları olacaktır.

Paris

Kış balayı fikirleri - Paris

Aşıklar şehri olan Paris kış balayı fikirlerinden en romantik olanıdır. Yazın olduğu gibi kışın da romantikliği sevenler için mükemmel bir fikir.

Abant

Kış balayı fikirleri - Abant

Kışın balayı yurtiçi önerileri arasında ekonomik, kolay planlanabilir, yakın ve pratik bir seçenek de Abant’tır. Kış balayı fikirleri arasındaki Abant kendinizi göllerin, ormanların, yeşilin dinginliğine bırakabileceğiniz ve doğa ile iç içe kalabileceğiniz bir rotadır.

Bali

Kış balayı fikirleri - Bali

Endonezya’nın en turistik adası olan Bali, Türkiye’de kış ayları yaşanıyorken yaz havasının tadına varmak isteyenlerin ilk tercihlerinden olabilir. Dans, resim ve heykelcilik gibi sanat dalları gelişmiş olan ada göz alan doğal güzellikleriyle muhteşem zaman geçirebileceğiniz bir kış balayı fikirleri arasındadır.

Miami

Kış balayı fikirleri - Miami

Bitmek tükenmeyen kültür ve eğlence etkinlikleri, etkileyici ve dinamik bir günlük yaşamın tam ortasında olur ve sizi kendine hayran bırakmaya yeter.  Canlı sosyal yaşantısının yanı sıra, deniz ve kumsalları ile de turizm sektörünün kalbinin attığı yerlerden biri olan Miami’nin ılıman iklimi de burayı kış balayı fikirlerine eklemek için mükemmel bir seçenek haline getirmektedir.

Prag

Kış balayı fikirleri - Prag

Orta Avrupa’nın eski, kasvetli ve muhteşem şehirlerinden olan Prag sakin, az nüfuslu bir şehir olmasıyla da dikkat çekmektedir. Kış balayı fikirlerinden Prag, yağmurlu bir günde şehrin arnavut kaldırımlı, dar sokaklarında hayat arkadaşınızla kaybolmak isteyeceğiniz bir atmosfere hakimdir.

Ağva

Kış balayı fikirleri - Ağva

İstanbul’un kuzeydoğusunda yer alan Ağva, uygun bir bütçeyle şirin bir tatil geçirmek isteyenlerin kış balayı fikirlerinin başında yer almaktadır.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız Geline kına yakma hikayesi adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin