Lindsay Lohan Türkiye’de parmağından oldu

Lindsay Lohan'ın parmağı koptu
Paylaş
 

Lindsay Lohan bir süre önce Türkiye’de Suriyeli bir aileyi ziyaret etmişti.

 

Türkiye ziyaretinden dönerken kazaya uğradığını belirten ünlü Hollywood yıldızı, nerede olduğunu söylemese de kazanın Türkiye’de olduğu söyleniyor.

Ünlü yıldız bir süre önce Suriyeli bir aileyi ziyarete gelmiş, tüm dünyada farkındalık yaratmak istemişti. Dönüş yolunda ise neredeyse parmağını kaybediyordu. 30 yaşındaki ünlü Hollywood yıldızı sosyal medyada paylaştığı fotoğrafıyla başına gelenleri açıkladı. Bazı söylentilere göre bir tekne ile gezintide olan güzel yıldız parmağını çıpanın halatına kaptırdı. Bu kaza ile parmağının bir kısmını kaybeden Lindsay Lohan’ın , kopan parçasını bulmak için harekete geçtiler. Daha sonra bulunan kısmı yerine geri diktiler.

Lohan başından geçen bu kazayı ayrıntılı bir şekilde sosyal medya sayfalarında hayranlarıyla paylaştı.

İşte Lohan’ın sosyal medya paylaşımında yaşadıklarını anlattığı o yazı;

“Neredeyse parmağımı kaybediyordum.. Evet, aslında parmağımın bir kısmını kaybettim. Ama Tanrı’ya şükür kopan parça bulundu ve operasyonla yerine tekrar dikildi. Çok fena acıyor.”

Lindsay Lohan'ın parmağı koptu

Bu paylaşımlardan sonra Lindsay Lohan’ın bu  kazaya nerede uğradığı açıklanmadı fakat bazı yayınlarda olayın Türkiye’de bir teknede gezintideyken gerçekleştiği ortaya atıldı.

Sizin için hazırladığımız magazin turumuzda Kim Kardashian öyle bir şey giydi ki adlı haberimizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin