Mükemmel seks önerileri

Mükemmel seks önerileri
Paylaş
 

Mükemmel seksin püf noktaları, mükemmel seksin sırları, mükemmel seksin yolları nelerdir? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Mükemmel seks için yatakta yaratıcı olmak zannettiğiniz kadar zor değil. Kendinizi geliştirerek onunla birlikte cinselliğinizi uç noktalara taşıyabilirsiniz.

Mükemmel seks için sağ kulağına fısıldayın. Neden mi? İtalya’da bulunan Gabriele D’Annunzio Üniversitesi’nin çalışmalarına göre, beynin iş yapan bölümüne gelen uyarılar sağ kulaktan alınıyormuş. Sağ kulağa şehvet dolu sözcükler fısıldamak, iki tarafında seks isteğine daha hızlı ve olumlu tepki göstermesini sağlıyor.

Sarılmak, kadında oksitosin salgılanmasına sebep oluyor. Kinsey Enstitüsü’nün bütün kadın ve erkeklere önerisi, seks yapmanızın ardından uzun uzun partnerinize sarılmanız. Bu eylem, kadınların oksitosin hormonu salgılamasını sağlayarak ikinci sevişmeye giden kapıyı aralıyor.

Mükemmel seks için parmak uçlarınızı belli belirsiz dokunuşlarla ensesinde gezdirin. İngiliz seks terapisti Paula Hall, bu hareketin insanların cinsel sinir uçlarını harekete geçirdiğini belirtiyor. Üstelik bunu her yerde de yapabilirsiniz. Kimse şüphelenmeyecektir.

Devamlı tekrarladığı ve çok önem verdiği kelimeleri aklınıza not alın. Bunlar onun için sihirli kelimelerdir. Dr. Ross Jeffries, partnerinizle bir cinsel bağ kurmak için, bu kelimeleri sıkça kullanıp ona tekrar etmeniz gerektiğini belirtiyor.

Kinsey Enstitüsü’ne göre birlikte geçirilen zamanın %60’ında doğrudan kadının gözlerinin içine bakmak, kadın vücudunda feniletilamin salgısının artmasına neden oluyor. Bu da mükemmel seks için sizin partnerinize daha fazla arzu duymanızı sağlıyor.

Mükemmel seks için ufak ısırıklar iyidir. Siski Green’e göre, ufak tefek ısırıklar deriye kan hücum etmesine sebep oluyor. Bu da o kısımdaki hassasiyeti artırarak orgazmdan alınan zevki ikiye katlıyor.

Chicago Üniversitesi’nin yaptığı araştırmalarına göre, kadınlar göz bebekleri genişken kendilerini cinsel açıdan daha da istekli hissediyor. Bir başka deyişle moda girmek ve mükemmel seks için mum ışığı yakmak, loş ışıkta bulunmak gibi metotlar bilimsel olarak da yarar sağlıyor.

Kanada’daki New Brunswick Üniversitesi’nin yaptığı araştırmalara göre pozisyon değişikliği yapmak, erken boşalmayı önlemek için en etkili yöntemlerden biri. Siz de bir miktar yaratıcı olun. Seksin daha da uzun sürmesi ve mükemmel seks için partnerinizi rahatsız etmeyecek ve duyduğu keyfi engellemeyecek şekilde pozisyon değişiklikleri yapın. Yararını göreceksiniz.

Seks terapisti Dr. Yvonne Fullbright’ın araştırmalarına göre, her 10 kadından 6’sı yatakta farklı şeyler denemek istiyor ancak bunu söylemeye çekiniyor. Mükemmel seks istiyorsanız bunu belirtmekten çekinmeyin, yeni şeyler istediğinizi doğrudan gözlerinin içine bakıp ona hissettirin ya da direkt olarak söyleyin.

Kötü ağız kokusu her zaman mükemmel seksi engelleyici olmuştur. Nefesiniz kötü kokuyorsa önlem almak için naneli sakız ya da şeker yerine yeşil çay içebilir ya da elma yiyebilirsiniz.

Kadınlar yalnızca görsel uyaranlar ile orgazm olabilir. İngiltere’de yayınlanan Cinsel Sağlık Bülteni’nin yaptığı araştırmalara göre, yüz yüze olunan pozisyonlar size partnerinizin erkeksi hatlarınızı seyretme fırsatı verdiği için, bu daha çabuk orgazm yaşamanıza yardımcı oluyor.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız bu yazılar da ilginizi çekebilir;

Cinsel gücü artıran bitkiler

Erkeklerin en sevdiği pozisyonlar

 

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin