Sevildiğini anlamak

Sevildiğini anlamak
Paylaş
 

Sevgi nasıl anlaşılır? Eşimin beni sevip sevmediğini nasıl anlarım? Cevapları bu makalede.

 

Sevgi, deyince herkes sever ve sevdiği gibi sevilmek de ister. Ama kendine “Beni seviyor mu?” diye sorarken bir türlü emin olamaz. Aslında bunu anlamak çok da zor değildir. Sevgilimin beni sevdiğini nasıl anlarım diyorsanız makalemizi okuyun.

Kimi insanlar her zaman sevdiğini, aşık olduğunu söylerken, bazı insanlar ise daha sessiz kalır. Sessiz kalan sevgililerin hissettikleri tavırlarından anlaşılır.

Peki, sessiz bir sevgilinin sizi sevip sevmediğini anlamak ister misiniz? Elbette istersiniz. Sevip sevmediğini nasıl anlarım diyorsanız beden dili çok işinize yarayacak. Beden dili insanın aklında olup bitenleri yansıtır. Ve kimsenin de bunu saklamaya gücü yetmez. İnsan beden dili ile sevilmediğini ya da sevildiğini anlamakta zorluk çekmez. Eşimin beni gerçekten sevdiğini nasıl anlarım diyenler için küçük tüyolar vereceğim. Bu beden dili tüyolarıyla sizi sevip sevmediğini anlayabilirsiniz.

Sevgi nasıl anlaşılır?

Sevdiğinizin sizi sevip sevmediğini anlamanın en basit yolu, hareketlerini takip etmektir. Sizi merak eder, sizinle ilgilenir, saçma sapan muhabbetlerinizi bile sıkılmadan dinler, sizinle zaman geçirmek için çabalar, sizinle ilgili sorular sorar, sizinle şakalaşır, konuşurken gözbebeklerinizin içine bakar, siz ona bakarken gözlerini kaçırır, bazen muhabbet ederken utanır. Birlikteliğinizde bunlar mevcutsa üzülmeyin, onun sizi sevdiğini anlamak çok da zor değildir. O da sizi seviyor!

Sizi sevip sevmediğinden artık eminseniz, gidip ona sımsıkı sarılın. Çünkü insanın hem sevip, hem sevilmesi bu hayatta başına gelebilecek en güzel şeydir.

Kadinbakis.com olarak sizin için hazırladığımız Sevgiliye hediyelerin en lüksleri adlı galerimize göz atabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin