Silikon makyaj süngeri (Yeni trend)

Silikon makyaj süngeri (Yeni trend)
Paylaş
 

Silikon makyaj süngeri yani silisponge nedir, şeffaf makyaj süngeri nerden alınır? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Silikon makyaj süngeri yani “silisponge”, Hong Kong’lu Molly Kozmetik tarafından geliştirilen, kısa zamanda popüler olup makyaj çılgınlarının yeni gözdeki olan bir makyaj malzemesi.

Fondöteninizi sürerken hangi ürünü kullanmayı tercih ediyorsunuz? Yumurta şeklindeki renkli süngerleri mi, kaşık biçimli yassı makyaj fırçalarını mı, ya da parmaklarınızı mı? Bu soruya eski moda bir cevap vermek istemiyorsanız yeni makyaj trendi olan silikon makyaj süngeri ile tanışın!

Artık evinizde bulundurduğunuz renk renk çeşit çeşit makyaj süngerlerini çöpe atabilirsiniz, çünkü fondöteninizi silisponge adı verilen şeffaf makyaj süngeri ile yaparak makyaj modasına uyum sağlayabilirsiniz.

Artık makyaj yaparken yüzümüzde uygulayacağımız ürünleri şeffaf makyaj süngeri ile uygulayacağız! Oldukça ilginç değil mi?

Şeffaf makyaj süngeri makyajda çığır açan bazı özelliklere sahip. Silikon yapısı sayesinde yüzünüze uygulayacağınız ürünleri kesinlikle emmiyor. Yani ürünün hepsi yüzünüze gidiyor, sıfır israf!

Silikon makyaj süngerinin 2. en önemli özelliği ise temizliktir. Ürünü makyaj yaptıktan sonra sabun ve suyla 1 kere yıkamak temizlenmesi için yeterli. Fondötenden sarı olmuş, asla ve asla temizlenmeyen fırça ve süngerlerden kurtulmak isteyenler için harika bir fikir!

Silikon makyaj süngeri (Yeni trend)

Ürünün henüz ülkemizde satışı yok. Diğer ülkelerde ise 9 dolar cıvarında satılıyor, ancak geldiği gün bitiyormuş.

Ayrıca silisponge tüm ürünü cilde uyguladığı için makyaj malzemelerinizden tam verim alıyorsunuz. Fondötenler tam kapatıcılık sağlarken, ayrıca ürünü cildinize eşit miktarda dağıtabiliyorsunuz.

Kadinbakis olarak sizin için hazırladığımız Makyaj fırçaları temizliği nasıl yapılır? Adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin