Ten rengi açmak artık çok basit

Ten rengi açmak
Paylaş
 

Ten rengi açma ve beyazlatma adına birçok şey denediğimiz doğru. Doğal yollarla ten rengi açma nasıl olur, ten rengi açma yöntemleri nedir öğrenelim.

 

Ten rengi açma adına birçok kimyasallara başvuran kadınlar tanıyorum. Bu kimyasalların yarar sağladığını düşünürken zararlarını da unutmamak lazım. Ten rengi açılması için yüzdeki lekelerden kurtulmak gerek. Bu ten rengi açıcı maske sayesinde teniniz 2 ton açılabilir, çiller ve hamilelikten kalma lekelerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca gözenekleriniz temizlenip, cildiniz sıkılaşacak. Ve cildiniz nemlenecek.

Ten rengi açmak için maske:

1 adet domatesin kabuğunu soyun ve blenderdan geçirin. Daha sonra süzgeç yardımıyla suyunu akıtın. Çıkan suyun içine krem kıvamını alabilecek kadar un koyarak karıştırın. Hazırladığınız maskeyi göz çevresi ve dudak çevresi hariç bütün yüzünüze uygulayın. 5 dakika bekletip ılık suyla yıkayın. Ardından nemlendiricinizi sürün. Haftada 2 kere uygulayabilirsiniz. Domatese alerjisi olanlar için uygun değildir. Bu yöntem, cilt rengi açma yöntemlerinin en doğalıdır.

 

Kadinbakis.com olarak sizin için hazırladığımız Güzelleşmek için cilt alt tonunuzu öğrenin adlı makalemizi okuyabilirsiniz.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin