Tırnak beyazlatma formülleri

Tırnak Beyazlatma Formülleri
Paylaş
 

Tırnak beyazlatma formülleri nelerdir, tırnak beyazlatma sirkeyle nasıl yapılır, karbonatla tırnak beyazlatma mümkün mü? Makalemizden öğrenebilirsiniz.

 

Tırnak beyazlatma formülleri biraz çaba gerektirir. Tırnak sararması ya aşırı tırnak cilası kullanımıyla tırnakların havasız kalması ya da tırnakların kire neredeyse bütün gün maruz kalması nedeniyle oluşabilir. Tırnaklarınızın taze ve temiz görünmesini sağlamak adına, tırnaklarınızın üst ve altındaki bölgenin nasıl beyazlatılacağını öğrenmek için okumaya devam edin.

 

Tırnak beyazlatma formülleri

Limon suyuyla tırnak beyazlatma formülleri

Tırnaklarınızın üst ve altındaki alanı beyazlatmak için süper kolay bir ev yapımı yöntem parmaklarınızı limon suyuna batırmaktır. Mini bir kapta iki limon sıkın, tırnaklarınızın altındaki bölgeye ulaşabilmesi için parmak uçlarınızı kasede yaklaşık 10 dakika bekletin. Ellerinizi ılık suyla durulayın, sonra el ve tırnak kremi uyguladığınızdan emin olun.

Karbonatla tırnak beyazlatma

Karbonat sayısız güzellik yararları ile bilinir. Tırnaklarınızın üst ve altındaki bölgeyi doğal olarak beyazlatmak için iki çay kaşığı karbonatı sıcak su ile karıştırın ve karışımın tırnak altlarınıza ulaştığından emin olarak tırnaklarınıza uygulayın. Yaklaşık 5 dakika bekletin ve daha sonra yıkayın.

Diş macunuyla tırnak beyazlatma formülleri

Bir başka harika yol, diş macunu içeren yumuşak bir diş fırçasıyla hafifçe tırnak altını ve üstünü fırçalamaktır. Tırnaklarınızın üst ve altındaki alanı beyazlatmak için diş macununu 3 dakika kadar beklettikten sonra ılık su ile durulayın.

Sirkeyle tırnak beyazlatma

Ayrıca, sirke kullanarak da tırnaklarınızın üst ve altındaki bölgeyi beyazlatabilirsiniz. Bir çorba kaşığı sirke ve küçük bir su bardağı suyu karıştırın, tırnaklarınızı 5 dakika kadar bu karışımda bekletin. Tırnaklarınızı nemli tutmak için el ve tırnak kremi uygulamayı unutmayın.

Sabun ve suyla tırnak beyazlatma formülleri

Söylemeye gerek yok, tırnaklarınızın üst ve altındaki bölgeyi beyazlatmanın en yaygın yollarından biri de sabun ve su ile temizlemektir. En iyi sonuçları elde etmek için sabun ve su kullanırken bir fırça ile nazikçe fırçalayın.

Kadın bakış olarak sizin için hazırladığımız Tırnak bakımı için mucizevi maskeler adlı makaleyi okuyabilir.

  • Site Yorum

Bir yorum bırak

REKLAM
2013mersin